Валентина Безверхня провела апаратну нараду

05 лютого, керівник апарату Глибоцької райдержадміністрації Валентина Безверхня провела нараду з працівниками апарату, на якій підведено підсумки роботи за тиждень та розглянуто завдання на наступний. Зокрема, Валентина Іванівна звернула увагу підлеглих на необхідність покращення планування роботи структурних підрозділів державної адміністрації, проведення аналізу їх виконання, відповідальної підготовки документів та дотримання вимог із діловодства, а також підвищення рівня виконавської дисципліни.

Керівник апарату наголосив на важливості покращення співпраці відділів апарату з управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами райдержадміністрації, що є запорукою ефективності роботи державної адміністрації.

За підсумками наради надано відповідні доручення.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Валентина Безверхня провела апаратну нараду.