05 лютого, в рамках робочої поїдки, Глибоцький район відвідала делегація Асоціації органів місцевого самоврядування Волочиського району Хмельницької області. Гостей зустріли голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій та голова районної ради Петро Панчук.

В ході робочої поїздки представники делегації відвідали ПП «Лагуна», будівництво школи в с. Йорданешти, ТОВ «ГАЛС ЛТД» та цех по виробництву кукурудзяних паличок «АПЕРО», відвідали КПП «Порубне». Крім того, для гостей було організовано екскурсію в археології та етнографії ім. Максиміліана Гакмана, що в селі Опришени.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоччину відвідала делегація Асоціації органів місцевого самоврядування Волочиського району.