Шановні державні службовці!Прийміть щирі вітання з нагоди Дня державної служби.

Професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань та функцій держави є вкрай відповідальна справа, особливо сьогодні, коли йде активний процес реформування державної служби і побудови демократичної, суверенної, соціальної, правової держави.

Приємно відзначити, що переважна більшість державних службовців району демонструють високий професіоналізм, компетентність, ініціативність, відданість справі і патріотизм.

Від фахового рівня і чесності кожного з вас, ставлення до людей, вмінняшвидко і якісно приймати рішення починається довіра до влади.

У день професійного свята  бажаємо всім вам, шановні працівники державної служби,  міцного здоров’я, щастя, добра, життєвих гараздів та Божої ласки у вашій важливій і відповідальній місії!

перший заступник голови районної державної

адміністрації Віталій Коломієць

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання першого заступника голови районної державної адміністрації Віталія Коломійця з Днем державної служби.