В Глибоцькому  районі під головуванням першого заступника голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця спільно з заступником начальника - начальником Глибоцького відділення Чернівецької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління джержавної фіскальної служби у Чернівецькій області, представниками  управління праці та соціального захисту населення РДА,  Глибоцького відділення поліції  ВП ГУНП в Чернівецькій області. Комісією проведено обстеження приватних підприємців в смт Глибока щодо переваг найманої робочої сили. В ході обстеження наголошено на необхідності дотримання законодавства в частині оплати заробітної плати та легалізації найманої прації.

Глибоцьке відділення Чернівецької ОДПІ запрошує працедавців працювати у рамках закону, а тим, хто обирає ризиковий тіньовий шлях, слід бути готовими сплатити значні кошти.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Триває комісійне обстеження з метою роз’яснення приватним підприємцям про дотримання законодавства про працю.