Шановні жителі Глибоцького району!

Традиційно в останню неділю червня ми відзначаємо чудове свято – День молоді! Молодість – світанок життя, сповнений енергії та мрій. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Бажаємо усім  наснаги, гарної перспективи, світлої долі, незалежності думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум і душа. Адже саме від вас залежить майбутнє нашої країни! Успіхів вам в усіх справах і починаннях, любові, щастя, невичерпної, творчої енергії та оптимізму!

Вірте в свої сили! Творіть! Здобувайте! Перемагайте! Знайте: молодість – не вік, а стан душі. Залишайтесь завжди молодими!

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Шановні жителі Глибоцького району!.