Георгій Придій подякував священику за патріотизм та служіння Батьківщині

08 лютого із зони проведення антитерористичної операції повернувся священик УПЦ КП, настоятель храму Княгині Ольги отець Роман. Зустріли священика голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук, заступник голови РДА Ілля Лопуляка та громадські активісти.

Перебуваючи на сході України отець Роман проводив різні патріотичні бесіди з воїнами, підтримував їх моральний дух, сприяв виготовленю, встановленю і освяченю поклонного Хреста при в'їзді в с. Розквіт, який виготовили воїни-артилеристи 28 бригади на згадку про полеглих героїв та як пам'ять для місцевих мешканців про те, що українські військові, на відміну від росіян руйнівників, на своїй землі, і прийшли її захищати і розбудовувати.

Георгій Васильович подякував священику за високий патріотизм, відродження національної свідомості та служіння Батьківщині.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій подякував священику за патріотизм та служіння Батьківщині.