Шановні жителі Глибоцького району!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Конституції України! Двадцять два нелегких, надзвичайно відповідальних для українського народу років відділяють нас від події, що золотими літерами вписана в історію нашої держави – прийняття конституції. Ця подія стоїть в низці тих небагатьох історичних дат, які єднають людей, перетворюючи населення на народ, територію - на державу. Це, воістину, логічний, надзвичайно відповідальний етап складного шляху творення держави - Україна. Ознаменування фундаментального закріплення нашої незалежності, навічне закарбування волі народу жити у власній, суверенній, соборній державі. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі. Щиро бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя та всього найкращого!

З повагою голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Днем Конституції України.