Черговий перерахунок пенсій — проведено

Майже 27 тисячам краян, що складає 11% загальної чисельності пенсіонерів області, у зв’язку з підвищенням до 1435 грн. розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1 липня 2018 року проведено перерахунки пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Збільшений розмір надбавки до пенсії отримають майже півтори тисячі буковинців, почесних донорів України, який з липня становитиме 177,7 грн.

Одночасно інформуємо, що з грудня цього року також планується черговий перерахунок у зв'язку із передбаченим Законом України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” ростом соціальних стандартів.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Черговий перерахунок пенсій — проведено.