Сьогодні, 04 липня, відбулася робоча зустріч голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія та голови Сторожинецької райдержадміністрації Ярослава Бартоша. В ході зустрічі посадовці обговорили співпрацю між районами, впровадження медичної, освітньої реформ, реалізацію децентралізації влади, а також питання ремонту автомобільних доріг та локальне розміщення місцевих пожежних команд.

Георгій Васильович подякував Ярославу Михайловичу за візит та зазначив, що одним з шляхів досягнення успіху є ефективна співпраця між сусідніми районами.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій: Одним з шляхів досягнення успіху є ефективна співпраця між сусідніми районами.