Сьогодні, 09 лютого, в рамках робочої поїздки голова райдержадміністрації Георгій Придій спільно з першим заступником голови РДА Віталієм Коломійцем відвідали село Опришени, де побували на будівництві місцевого дошкільного навчального закладу. Посадовці обговорили з головою Опришенської сільської ради Миколою Поповичем продовження будівництва садочка та будівництво котельні для ДНЗ.

Крім цього, керівники районної виконавчої влади відвідали Глибоцький лісопункт державного підприємства «Чернівецьке лісове господарство», де поспілкувалися з директором підприємства Анатолієм Кіриком та оглянули новий цех по обробці деревини, який планується відкрити до 15 лютого. В ході візиту Георгій Васильович ознайомився з роботою, процесом обробки деревини даного підприємства, а також поспілкувався з працівниками.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій відвідав село Опришени та Глибоцький лісопункт ДП «Чернівецьке лісове господарство».