Інформація про підсумки роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2018 року

Робота зі зверненнями громадян у районній державній адміністрації  проводиться відповідно до вимог Конституції України, Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України  від 07 лютого 2008 р. № 109 «Про  першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Упродовж І півріччя 2018 року до райдержадміністрації надійшло 126 звернень, що на 107 звернень менше, ніж за  аналогічний період минулого року (І півріччя 2017р.- 233 звернення).

Найбільше громадян турбують питання соціального захисту (48), аграрної політики та земельних відносин (21), транспорту і зв'язку- (13), будівництва- (13), інше- (31).

По питанню звернень громадян Глибоцькою райдержадміністрацією вживається ряд заходів щодо покращення роботи та забезпеченню безумовного виконання поставлених завдань:

На нарадах  начальником відділу документообігу та звернень громадян акцентується увага на якість надання та терміни виконання відповідей на звернення громадян.

Інформація про стан розгляду звернень заслуховується двічі на рік на  засіданнях колегії райдержадміністрації та на розширених нарадах.

Токож  проводяться виїзні прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та територіальних органів виконавчої влади. Так, протягом І півріччя п.р. керівництвом райдержадміністрації  було проведено 11 виїзних прийомів.

Під час робочих виїздів в населені пункти району керівництво райдержадміністрації особисто постійно спілкуються з жителями сіл району з приводу вирішення проблемних питань  таких, як: надання матеріальної допомоги, виділення земельних ділянок, відновлення роботи стаціонарних телефонів, роботу пасажирського транспорту, вуличного освітлення та інших.

Питання, які неможливо вирішити на місцях і потребують більш ретельного вивчення  направляються  керівникам відповідних служб у письмових дорученнях.

Проводиться постійна робота по проведенню особистих прийомів громадян. Графіком особистого прийому громадян передбачено проведення особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації протягом всіх робочих днів тижня з 9.00 до 18.00 год.  На особистому прийомі у керівництва райдержадміністрації  в поточному році  побувало 25осіб.

В райдержадміністрації проведено протягом півріччя 5 засідань постійно діючої комісії з  розгляду звернень громадян, на  яких заслухано інформації керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. До розгляду питань долучаються керівники різних установ та організацій, територіальних органів  виконавчої влади. За рішенням комісії заявникам надається посильна допомога у вирішенні порушених питань та надаються обґрунтовані, вичерпні відповіді.

Згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» в приміщенні райдержадміністрації розміщений стенд, де можна ознайомитися з даним законом, зразками заповнення запитів згідно з законом,  виділено місце для їх заповнення. Ведеться журнал реєстрації, в якому зареєстровано за І півріччя  13 запитів. На всі запити своєчасно надано відповіді.

Відповідно до затвердженого  річного графіку перевірок дотримання законодавства про звернення громадян у структурних підрозділах райдержадміністрації, виконавчих комітетах селищної та сільських рад, територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади  відділом документообігу та звернень громадян апарату райдержадміністрації протягом  І кварталу п.р. проведено перевірку стану  роботи та організації  контролю за розглядом звернень громадян в 2-х  сільських радах та 6-ти структурних підрозділах РДА.

В юридичному секторі апарату райдержадміністрації діє громадська приймальня, де  надається первинна правова допомога, яка передбачає надання безоплатної правової допомоги відповідно до Закону України « Про безоплатну правову допомогу»  від 02.06.2011 р. № 3460-УІ.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Інформація про підсумки роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2018 року .