Георгій Придій привітав працівників поліції з професійним святом

Щорічно, 04 липня, згідно з Указом Президента України, відзначається День Національної поліції України. З цієї нагоди голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій спільно з головою районної ради Петром Панчуком привітали працівників Глибоцького відділення поліції Стороженицького ВП ГУНП.

Георгій Васильович відзначив вагому роль працівників поліції у забезпечені правопорядку та безпеки на території району, подякувала за професійне виконання завдань із зміцнення законності, запобігання та протидії злочинності в районі, вірність присязі та відданість українському народові.

За забезпечення належного громадського порядку на території району, захисту прав, свобод, законних інтересів громадян та з нагоди професійного свята керівники району вручили грамоти райдержадміністрації та районної ради.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій привітав працівників поліції з професійним святом.