Георгій Придій провів засідання Комісії з питань захисту прав дитини

05 липня, під керівництвом голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний винесено наступні питання:

- Про визначення способів участі батька у вихованні та спілкуванні з синами.

- Про можливість/неможливість надання дозволу на укладення договору довічного утримання.

- Про можливість/неможливість надання дозволу Глибоцькому районному відділу державної виконавчої служби головного тереторіального управління юстиції у Чернівецькій області на реалізацію нерухомого майна.

- Про можливість/неможливість надання дозволу щодо укладення договору спадкового майна між спадкоємцями,

- Про можливість/неможливість надання дозволу на укладення та підписання договору дарування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

- Про стан виконання батьківських обов’язків по відношенню до дітей.

- Про можливість/неможливість надання дозволу на укладення та підписання договору дарування житлового будинку, з господарськими будівлями та спорудами, земельної ділянки, які належать на праві приватної власності.

За результатами розгляду даних питань були прийняті відповідні рішення.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів засідання Комісії з питань захисту прав дитини.