Питна вода і здоров’я

З метою забезпечення населення смт. Глибока бездною та якісною питною водою згідно Державних санітарних норм та правил "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" ДСанПіН 2.2.4-171-10 та на виконання протоколу №8 від 03.05.2018 року позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій працівниками Глибоцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби Чернівецької області проведено моніторингове обстеження Глибоцького виробничого управління житлово-комунального господарства водозабірних споруд с. Петричанка.
За результатами обстеження були надані відвідні рекомендації з конкретними термінами їх виконання, а також проінформовано Голову Глибоцької ОТГ. Потужність водозабору складає 4000куб.м/добу. Водозабезпечення населення постійно знаходиться на контролі Держпродспоживслужби.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Питна вода і здоров’я.