Георгій Придій відвідав села Сучевени та Купка

Сьогодні, 06 липня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій спільно з в.о. керівника апарату РДА Михайлом Трошином з робочим візитом відвідали приватне підприємство «Нове вікно», що знаходиться в селі Сучевени. Так, як дане підприємство знаходиться поблизу річки Сірет та внаслідок сильних проливних дощів відбулось руйнування берегів річки, що може стати загрозою руйнації будівлі підприємства.  Георгій Васильович спілкуючись з директором ПП «Нове вікно» Іваном Бойком, зазначив, що районна влада докладе максимум зусиль для врегулювання даної проблеми.

В рамках цієї поїздки посадовці відвідали село Купка та проінспектували стан автомобільної дороги, де здійснено гравіювання та профілювання дорожнього полотна протяжністю 2,3 км.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій відвідав села Сучевени та Купка.