09 лютого, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій провів робочу зустріч з начальником головного управління Пенсійного фонду  України в Чернівецькій області Михайлом Романівим.

В ході зустрічі обговорили питання легалізації  заробітної плати та дотримання роботодавцями мінімальних соціальних гарантій найманих працівників відмітивши, що тіньовий спосіб трудових доходів призводить до втрати соціальних гарантій найманих працівників. Також мова йшла про реорганізацію Пенсійного фонду в районі, аспекти  покрашення якості обслуговування людей пенсійного віку. Особливу увагу зосереджено на соціально-економічному становищі району та надходженню коштів до бюджету району,  від якого напряму залежить рівень наповнення бюджету Пенсійного фонду.

Крім того, перебуваючи в Глибоцькому районі Михайло Васильович провів виїзний прийом громадян в селі Корчівці. До посадовця звернулося 12 громадян, які порушили питання щодо особливостей призначення пенсій за вислугу років працівникам освіти та охорони здоров’я, порядку визначення страхового стажу за умови роботи неповного робочого дня, особливості обчислення стажу в колгоспах та виплати надбавки дітям війни.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибочину відвідав начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів.