Відбулось урочисте відкриття Стерченської лікарської амбулаторії

Сьогодні, 09 липня,  у селі Стерче відбулося урочисте відкриття лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

На святковий захід завітали народний депутат України Григорій Тіміш голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук, заступник директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Юрій Лесюк, голова Стерченської сільської ради Наталія Будей, голови ОТГ та сільських рад району,  представники громадськості.

Звертаючись до учасників зібрання Георгій Васильович привітав громаду села з такою важливою подією, побажали усім міцного здоров'я, гарної роботи – закладу, а громаді – побільше відкриттів ось таких соціальних об'єктів. «Сьогодні люди тут можуть отримати первинну допомогу та зробити початкові лабораторні та інші обстеження. Тому наше завдання – покращити матеріально-технічну базу і умови роботи лікарів, щоб надання медичних послуг в селі було на високому рівні», ­– наголосив посадовець.

Урочисте перерізання символічної стрічки ознаменувало відкриття нової амбулаторії, а далі всі присутні мали можливість оглянути приміщення закладу, його матеріально-технічне оснащення.

Довідково:

Будівництво даного об’єкта розпочато у 2010 році, проте у 2012 році призупинено у зв’язку з відсутністю фінансування. У 2015 році будівельні роботи відновлено за кошти місцевого бюджету, з державного бюджету виділено на добудову 1млн.800тис. грн. Загальна кошторисна вартість будівництва лікарської амбулаторії склала 4,421 млн. грн.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулось урочисте відкриття Стерченської лікарської амбулаторії .