Віталій Коломієць провів засідання робочої групи

Завдяки активній позиції та діяльності місцевої влади в Глибоцькому районі постійно проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток цивілізованого ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні». 24 липня, перший заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталій Коломієць провів засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. На засідання запрошені фізичні особи-підприємці, які здійснюють свою діяльність на території Глибоцького району. Присутнім представлено оновлене положення про робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. В ході засідання обговорено легалізацію виплати заробітної плати найманим працівникам на підприємствах та установах Глибоцького району, а також підвищення рівня заробітної плати вище мінімальної. Запрошені приватні підприємці надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Підводячи підсумки засідання, Віталій Кирилович підкреслив, що співпраця з приватними підприємцями щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Віталій Коломієць провів засідання робочої групи.