Георгій Придій провів нараду з перевізниками району

25 липня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій провів нараду з підприємцями, які здійснюють пасажирські перевезення. В ході наради обговорено дотримання перевізниками правил щозмінного перед рейсового медичного огляду, який проводиться для водіїв транспортних засобів до їх виїзду на зміну, перевірки технічного стану транспортних засобів та дотримання правил дорожнього руху при перевезенні пасажирів.

Крім того, розглянуто скарги жителів району щодо незадовільного обслуговування маршрутними перевезеннями.
Перевізникам вчерговий раз наголошено на дотриманні належних умов при перевезенні пасажирів та графіку руху.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів нараду з перевізниками району.