В Чернівецькій області стартувала операція «Мігрант»

На виконання Наказу ДМС України № 90/аг від 26.07.2018 року «Про проведення цільових профілактичних засобів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант» в Чернівецькій області розпочато перший етап операції, що триватиме до кінця липня. Впродовж ближчого тижня буде проведено підготовчу роботу з налагодження міжвідомчої комунікації задіяних у операції структур – крайових управлінь Національної поліції, ДСНС, Держпраці, Чернівецького прикордонного загону.

Під час практичного етапу, що триватиме від 01 до 31 серпня, проводитимуться спільні перевірки локацій ймовірного перебування іноземців та осіб без громадянства – готельних комплексів, приватних адрес, ринків, вокзалів, здійснюватиметься патрулювання автотрас тощо.

Про результати цієї роботи буковинці отримуватимуть інформацію в оперативному режимі через крайові та електронні ЗМІ.

Управління ДМС у

Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - В Чернівецькій області стартувала операція «Мігрант».