07 серпня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій провів чергове засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України. З нагоди знаменної події у багатовіковій історії національного державотворення, з метою її гідного відзначення у 2018 році в Глибоцькому районі ряд заходів. Попередньо було обговорено проект плану основних організаційно-масових заходів, які проводитимуться у районі.

За підсумками засідання оргкомітету, надано відповідні доручення присутнім щодо організації відзначення державних урочистостей, про хід виконання яких буде заслухано на наступному засіданні.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів засідання організаційного комітету з нагоди відзначення Дня незалежності України.