Глибоцьким РВ УДМС у Чернівецькій області у взаємодії з Глибоцьким відділенням поліції Сторожинецького відділу ГУНП в Чернівецькій області, Глибоцьким МРВ УСБУ в Чернівецькій області, відділом прикордонної служби «Порубне» Чернівецького прикордонного загону  з 01 серпня по 31 серпня поточного року проводяться спільні профілактичні заходи з міграційних питань під умовною назвою «Мігрант».

Станом на 08.08.2018 року виявлено 7 порушників законодавства України з міграційних питань, які притягнуті до адміністративної відповідальності, з них:

- за ч.1 ст.203 КУпАП - 4 осіб (громадяни Молдови  -2,  громадянин США  - 1, громадянин Румунії -1);

-  за ст.205 КУпАП- 3 осіб (громадяни України);

- накладено штраф у сумі 7820 гривень;

- виявлено 3 нелегальних мігрантів (громадяни Молдови -2, громадянин США - 1).

Глибоцький РВ УДМС у Чернівецькій

області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На Глибочині проводиться спільна профілактична операція під умовною назвою «Мігрант».