Віталій Коломієць провів засідання робочої групи

Сьогодні, 08 серпня, перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Коломієць провів засідання робочої групи щодо направлення громадян на проходження альтернативної (невійськової) служби у весняний призов 2018 року. На засіданні розглянуто 1 заяву щодо проходження альтернативної (невійськової) служби.

Згідно ст. 17 Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» громадянину необхідно пройти призовну комісію відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та повідомити військовий комісаріат і управління соціального захисту населення районної державної адміністрації щодо прийняття рішення про призов на строкову військову службу.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Віталій Коломієць провів засідання робочої групи.