Працівники Глибоцького районного сектору Управління ДСНС України систематично протягом всього року проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами щодо запобігання виникнення пожеж в помешканнях краян. Основною метою проведення таких заходів є нагадування людям правил пожежної безпеки та важливості їхнього дотримання.

Так, 06 вересня рятувальники провели рейд в смт.Глибока та  с. Сучевени.

Місцевим мешканцям нагадали  основні правила пожежної безпеки, яких потрібно дотримуватися повсякденно. Людям вручали листівки з правилами безпеки .Нагадали правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі.

Такі попереджувальні рейди здійснюються на території всього Глибоцького району і триватимуть в подальшому. «Мета таких профілактичних заходів – інформаційна робота з людьми, навчання їх правилам безпеки».

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Працівники Глибоцького районного сектору Управління ДСНС України проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу.