Тереблеченська ОТГ реалізувала проект з капітального ремонту спортивного майданчика в с.Тереблече Глибоцького району. Вказаний проект відповідає цілям, визначеним Планом заходів з реалізації у 2015-2017 році Стратегії розвитку Чернівецької області на період до  2017 року.Спортивний майданчик побудовано за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Загальна вартість  проекту становить 1499.3 тис. грн., з них кошти ДФРР  - 1349.4 тис. грн. (90% вартості проекту) та співфінансування з місцевого бюджету - 149.9 тис. грн. (10%).

Капітальний ремонт спортивного майданчика в с. Тереблече здійснено протягом 2017 р. У межах цього проекту збудовано футбольне поле зі штучним покриттям, огородження, влаштовано освітлення та трибуни. Також, для покращення умов занять спортом, у 2018 році за кошти місцевого бюджету громадою збудовано переодягальні.

Завдяки проведенню капітального ремонту спортивного майданчика, створено умови для оздоровчої рухової активності та популяризації здорового способу життя серед місцевого населення, так як жителі громади мають можливість займатися ігровими видами спорту.

Крім того, застосування сучасних спортивних матеріалів та енергозберігаючих технологій дало змогу зробити цей спортивний майданчик окрасою територіальної громади.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Тереблеченською ОТГ остаточно реалізовано проект за кошти державного фонду регіонального розвитку в напрямку розвитку спортивної інраструктури.