До уваги жителів Глибоцького району!

Пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тваринпроти сказу.

У Чернівецькій області із 14 вересня по 20 вересня 2018 року буде проводитися планова пероральна імунізації м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків єнотовидних собак) проти сказу.

Сказ – одна з найнебезпечніших вірусних хвороб, спільних для тварин та людей, за якою уражається центральна нервова система з ознаками поліенцефаломієліту, супроводжується паралічами  і  завжди закінчується   смертю. Поширюють сказ у природі лисиці, вовки, єнотовидні та бродячі тварини.

Складна епізоотична ситуація щодо сказу в Україні вимагає радикальних заходів, серед яких одне з основних місць займає пероральна імунізація диких м’ясоїдних, ефективність якої доведена як в експериментальних, так і в польових умовах.

Вакцинація на території Чернівецької області буде проводитися повітряним розподілом принад з вакциною за допомогою літаків АН 2. Тому, шановні буковинці,  коли ви  побачите літак АН –2, який розкидає приманку з вакциною розміром із сірникову коробку,  просимо, не хвилюватись - це лише здійснюється процес вакцинації диких м'ясоїдних тварин. Прохання не брати брикети в руки та не переносити з місця.

З повагою  ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - До уваги жителів Глибоцького району! .