За матеріалами Служби безпеки України Шевченківський районний суд Чернівців засудив учасника терористичної організації «ДНР» до дванадцяти років позбавлення волі заочно.

Правоохоронці встановили, що житель Горлівки у травні 2016 року приєднався до незаконних збройних формувань. Перебуваючи у складі бандформування він брав активну участь у бойових діях проти сил антитерористичної операції. Зловмисник зокрема здійснював мінометні обстріли поблизу Донецького аеропорту, а також Крутої Балки та Авдіївки.

Суд визнав учасника угруповання винним в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді дванадцяти років позбавлення волі заочно з конфіскацією майна. Початок терміну відбування покарання обчислюватиметься з дня його затримання та приведення судового вироку до виконання.

Засудженого оголошено в розшук.

Вирок набув законної сили.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ в Чернівецькій області.

Прес-служба УСБУ в Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - За матеріалами СБУ засуджено бойовика терористичної організації «ДНР».