За матеріалами СБУ засуджено бойовика терористичної організації «ДНР»

За матеріалами Служби безпеки України Шевченківський районний суд Чернівців засудив учасника терористичної організації «ДНР» до дванадцяти років позбавлення волі заочно.

Правоохоронці встановили, що житель Горлівки у травні 2016 року приєднався до незаконних збройних формувань. Перебуваючи у складі бандформування він брав активну участь у бойових діях проти сил антитерористичної операції. Зловмисник зокрема здійснював мінометні обстріли поблизу Донецького аеропорту, а також Крутої Балки та Авдіївки.

Суд визнав учасника угруповання винним в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді дванадцяти років позбавлення волі заочно з конфіскацією майна. Початок терміну відбування покарання обчислюватиметься з дня його затримання та приведення судового вироку до виконання.

Засудженого оголошено в розшук.

Вирок набув законної сили.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ в Чернівецькій області.

Прес-служба УСБУ в Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - За матеріалами СБУ засуджено бойовика терористичної організації «ДНР».