Про це повідомляють в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Чернівецькій  області.

Зокрема, за вісім місяців 2018 року  до зведеного  бюджету надійшло 1443,3 мільйонів гривень податку на доходи з фізичних осіб. Індикативний показник виконано на 101,1 відсоток, додатково бюджети отримали 15 мільйонів гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 302 мільйонів гривень.

Місцеві бюджети отримали близько 1071,1 мільйонів гривень, що є традиційно основним джерелом надходжень до бюджетів Буковини, адже питома вага цього податку в місцевих бюджетах складає понад 63 відсотки. З відсотків по депозитах та інших пасивних доходів мешканців області, надійшло 372,1 мільйонів гривень.

«Від бізнесу Буковини ми очікуємо підтримки у наповненні бюджету. Адже бюджетні кошти – це забезпечення обороноздатності країни, охорони здоров’я і освіти, соціальної  сфери та інших важливих складових життя країни. Тож головним пріоритетом нашої діяльності залишається конструктивна співпраця з платниками податків і місцевою владою» - зазначає в.о. обов’язків начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Цьогоріч Буковинці відрахували до бюджету понад 1,4 мільярди гривень на доходи фізичних осіб.