Сьогодні, 14 вересня в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди професійного свята усіх працівників ДСНС – Дня працівника цивільного захисту України.

З нагоди свята до рятувальників із вітальним словом звернувся заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Ілля Лопуляк: «Бути рятувальником – означає кожен день ризикувати власним життям. Бути рятувальником – це в першу чергу думати про порятунок і безпеку інших людей. Рятуючи життя людей, які потрапили у біду, ви стаєте для них надійною опорою у тяжкі хвилини. Дякую вам за відданість справі, мужність, рішучість та сміливість».

Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагородили рятівників, які найкраще виконували професійні задачі, проявили героїзм та самовідданість у виконанні службових обов’язків.

Після урочистості на центральній площі смт. Глибока працівники Глибоцького РС УДСНС провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Під час проведення акції, учасникам показали пожежно-рятувальну техніку, спорядження, обладнання та спеціальні захисні костюми, також із задоволенням присутні оглянули інструменти та прилади, якими рятувальники користуються  у повсякденній роботі: пневматична подушка, гідравлічні ножиці, бензопила, бензиновий дискоріз  що є на озброєні підрозділу.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівника цивільного захисту України.