Відбулося урочисте відкриття Глибоцького районного інклюзивно-ресурсного центру

Сьогодні, 14 вересня, відбулося урочисте відкриття Глибоцького районного інклюзивно-ресурсного центру, який створено з метою підтримки дітей з особливими освітніми потребами. У закладі надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей, а також допомагатимуть їх соціальній адаптації.

У заході взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Мирослав Заячук, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Оксана Палійчук, перший заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталій Коломієць, голова районної ради Петро Панчук, начальник управління освіти РДА Василь Барарюк.

У своєму вітальному слові Віталій Кирилович зауважив, що саме інклюзивна система освіти дає дитині можливість розвиватися, адаптуватися до суспільства.

Після урочистого перерізання стрічки, усі присутні мали змогу оглянути Центр, ознайомитися із облаштуванням приміщень для занять з дітками.

Мета діяльності центру полягає у забезпеченні прав дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулося урочисте відкриття Глибоцького районного інклюзивно-ресурсного центру.