За вісім місяців 2018 року фахівцями територіальних Центрів обслуговування платників надано понад 81,3 тисячі адміністративних послуг. З них, лідируючою є  послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки з Державного реєстру фізичних осіб – 50,9 тис. Про це розповідає заступник начальника Головного фіскального відомства Буковини Іван Матіос.

За статистикою, не менш популярною також є послуга щодо реєстрації платника єдиного податку та видачі витягу з Реєстру платників єдиного податку - більше 11 тисяч. Також підприємці області звертались за послугою щодо реєстрації книги обліку доходів і витрат  - 5,4 тис. Сервісних послуг стосовно реєстрації РРО, книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок, з початку року було надано 6,8 тис.

Крім того, оскільки низка громадян у поточному році подавала декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік, 849 буковинців скористались послугою з отримання довідки про подану податкову декларацію.

Такі результати у наданні сервісних послуг громадянам і бізнесу свідчать про високу інтенсивність роботи Центрів обслуговування платників у Чернівецькій області та надання високоякісних послуг.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Видача картки платника податків – лідирує у наданні адміністративних послуг буковинцям.