01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Главная

За роки незалежності нашої країни зараз, як не дивно, ще більше дітей обділених сімейним теплом, які не мають повної благополучної сім'ї. На це впливає  багато факторів і в тому числі, звичайно, бойові дії в зоні АТО. А для розвитку дитини надзвичайно важливою є турбота про неї батьків. Саме в родині беруть початок норми поведінки, навички, ціннісні орієнтири, тобто усі ті якості, які згодом  становитимуть сутність дитини. Кожна дитина, яка сьогодні виховується в інтернатному закладі  мріє про сім'ю.

Діти повинні зростати  в сім'ях рідних батьків, але коли це неможливо, та альтернативою біологічній родині може бути патронатна сім'я.

Основна мета патронатної сім'ї – тимчасове утримання та виховання дитини у сімейному оточенні в період подолання батьками складних життєвих обставин. Це покинуті/знайдені діти, діти, залишені в пологовому будинку, іншому закладі охорони здоров’я, або яких відмовилися забрати батьки чи інші родичі; діти, чиї батьки пропали безвісті; діти з сімей, в яких існувала загроза життю чи здоров’ю; діти  із сімей з складними життєвими обставинами. Можуть бути одночасно влаштовані тільки діти, які є рідними братами та сестрами, або діти, які виховувалися в одній сім’ї.

 

 Патронатними вихователями можуть бути сім'ї чи особи, які мають досвід виховання дітей, відповідні житлові умови для догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

Термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя не повинен перевищувати 3 місяців. , в особливих випадках не більшим за 6 місяців.

Держава фінансує утримання й виховання дітей в патронатній сім'ї у розмірі 2-х прожиткових мінімумів на кожну дитину та 5-ть прожиткових мінімумів для батьків вихователів .

Коли дитина переступить поріг Вашого дому – це буде перший крок у нове життя з Вами, і саме Ви навчите цю дитину більше посміхатися і любити людей.

Запрошуємо до співпраці усі небайдужі родини, які готові поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки. Про більш детальну інформацію про сімейний патронат Ви зможете дізнатися, звернувшись до Глибоцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: смт Глибока, вул. Грушевського, 2,  Каб. 7, тел. 2-26-90.

Дякуємо за підтримку та розуміння.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - «Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими».
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору