Глибоччина взяла участь у агропромисловому ярмарку «Буковинська осінь – 2018»

30 вересня, Кіцманщина приймала традиційний обласний агропромисловий ярмарок «Буковинська осінь – 2018». Традиційно участь взяла і делегація Глибоцького району – голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, начальник агропромислового розвитку Дорін Тарица, заступник начальника управління агропромислового комплексу та економічного розвитку Ольга Зеленко. Виставку сільськогосподарської продукції району представило управління агропромислового комплексу та економічного розвитку Глибоцької райдержадміністрації спільно з сільгоспвиробниками району. До святкового дійства активно долучилися працівники культури району. Запальна троїста музика на чолі із керівником Мафтеєм Німіжаном – директором Опришенського будинку культури – додавала драйвових ноток при зустрічі гостей. Інсталяція «Герб Глибоччини» зі злаків рідної землі – робота Алли Сторожук – методиста районного будинку творчості та дозвілля – стала чудовою фотозоною для відвідувачів.

А у святковому дійстві на головній сцені заходу запам’ятався глядачам запальний «Ізвораш» Глибоцького РКБТД, керівник – Роман Нагірний. Привітала шанованих гостей авторським вітанням від Глибоччини начальник відділу культури і туризму Олена Рєпіна. А на завершення гостей увінчали «вінками шани і поваги» (Глибоцька центральна районна бібліотека) із найщирішими віншуваннями, що викликало хвилю позитиву і захоплення серед присутніх.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоччина взяла участь у агропромисловому ярмарку «Буковинська осінь – 2018».