Георгій Придій провів засідання оргкомітету до Дня захисника України

Сьогодні, 01 жовтня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій провів засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення Дня захисника України та Дня козацтва. В ході засідання обговорено пропозиції щодо проведення заходів за участю захисників України, патріотичного виховання молоді на прикладах подвигу захисників Вітчизни, залучення громадськості, школярів до відзначення Дня захисника України. Георгій Васильович зосередив увагу присутніх на важливості усіх запланованих заходів та необхідності відповідального підходу до виконання покладених обов’язків на причетних до організаційної роботи відділів та служб. За результатами проведення засідання надано відповідні доручення.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів засідання оргкомітету до Дня захисника України.