Георгій Придій: Турбота про людей похилого віку — справа всього суспільства

Людські літа – це скарбниця мудрості, яка повинна бути осяяна турботою і повагою близьких, увагою держави та радістю спілкування з молодим поколінням.
Другий місяць осені починається з особливої дати. Щороку, 1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні також і День ветерана. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний та інколи тернистий життєвий досвід є нерозривним зв’язком, який об’єднує майбутні покоління. Відзначення такого важливого для всіх нас свята – важлива нагода засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям та старшим друзям, за плечима яких нелегкі життєві дороги.
З цієї нагоди працівниками Глибоцького територіального центру соціального обслуговування організовано благодійний обід для ветеранів війни і праці, одиноких пенсіонерів. Привітати людей старшого покоління завітав голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій.
Георгій Васильович відзначив, що саме люди похилого віку заслуговують на повагу і шану, адже у свій час зробили багато для нашої країни, серед них ветерани Другої світової війни та ветерани праці, всіх їх об’єднує висока духовність, непохитна віра в силу добра та життєва мудрість.

Смачний обід, щире спілкування з керівниками району, з однодумцями, згадки про минулі роки, - залишають приємні спогади про цей день на довгий час.
По населених пунктах району соціальні робітники терцентру співпрацюють з сільськими радами, релігійними громадами, приватними підприємцями для того, щоб дана категорія громадян не залишилась поза увагою.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій: Турбота про людей похилого віку — справа всього суспільства.