Освітян району привітали з професійним святом

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.
4 жовтня, в районному будинку творчості та дозвілля відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Працівників освітньої галузі району привітали заступник голови Глибоцької райдержадміністрації Ілля Лопуляк, голова районної ради Петро Панчук. На святі були присутні педагоги загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, ветерани педагогічної праці, які знаходяться на заслуженому відпочинку – всі ті, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань.
У своєму вітальному виступі Ілля Костянтинович зазначив, що бути педагогом — це покликання душі і від щирого серця подякував працівникам освіти за любов до обраної справи, самовідданість і багатсво душі. Побажав всім міцного здоров’я, безхмарних благословенних днів, нових педагогічних звершень.
За сумлінну плідну працю, значні трудові здобутки, високий професіоналізм кращі представники галузі освіти району були нагороджені грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Також заступник голови райдержадміністрації, голова районної ради та директор Карапчівського ліцею ім. М. Емінеску вручили щорічну премію імені Василя Товарницького, яка присуджується у трьох номінаціях – кращий учень, кращий вчитель та кращий директор ЗНЗ. В цьому році присудили премії наступним особам:
- в номінації «Керівник»: Лупуляк Ольга Георгіївна – директор Коровійської ЗОШ I-III ст.;
- в номінації «Педагогічний працівник (вчитель)»: Товарницький Іван Георгійович – керівник гуртка Глибоцького ЦТКСЕУМ.; Максимюк Валентина Василівна – вчитель географії Глибоцького ліцею.;Леонтій Емілія Миколаївна – педагог – організатор Глибоцької гімназії.;
- в номінації «Учень»: Діклевич Олександр Олександрович – учень 11 класу Коровійської ЗОШ I-III ст.; Чубрей Анастасія Юріївна – учениця 10 класу Глибоцького ліцею; Бурла Юлія Георгіївна – учениця 10 класу Глибоцької гімназії.
Завершилось свято яскравим виступом суперфіналіста «Голосу Країни» Андрія Рибарчука.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Освітян району привітали з професійним святом.