Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області нагадують, відповідно до п.291.4 Податкового кодексу приватні підприємці - платники єдиного податку 3 групи зобов’язані звітуватись щокварталу. Форма податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи-підприємця затверджена наказом Мінфіну від 19.06.2015 р. № 578.

Декларацію потрібно подати протягом 40календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (пп. 49.18.2 ПКУ). Граничний термін подання декларації за ІІІ квартал 2018 року - 9 листопада.

Згідно п.пп.45.1296.4 ПКУ, звітувати слід до податкової за місцем реєстрації платника податку.

Необхідно пам’ятати, приватні підприємці-єдинники третьої групи  сплачують податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання декларації. Наголошуємо, граничний строк сплати єдиного податку за ІІІ квартал 2018 року - 19 листопада.

Податок сплачується на спеціальні рахунки Держказначейства. На офіційному порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/  можна завантажити рахунки для сплати податків (нагадаємо, єдиний податок належить до місцевих податків).

Крім того, всі фізособи-підприємці на спрощеній системі оподаткування зобов’язані платити ЄСВ (єдиний соціальний внесок). У 2018 році всі ФОП-єдинники (груп1, 2і3) сплачують ЄСВ у розмірі не нижче від мінімального - 819,06 грн/місяць (3723 грн.х22 % МЗП). Звертаємо увагу, сплачують його до 20-го числа місяця, що настає за звітним кварталом. Тобто, кінцевий термін сплати єдиного соціального внеску за ІІІ квартал 2018 -  19 жовтня (819,06 грн. х 3= 2457,18 грн.)

Інфографіка додається.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - ДФС БУКОВИНИ: ТЕРМІНИ ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ТА СПЛАТИ ПОДАТКУ ПІДПРИЄМЦЯМИ – ЄДИННИКАМИ ТРЕТЬОЇ ГРУПИ.