Глибоччина готується до відзначення Дня захисника України

День захисника України — державне свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва. Свято встановлено 14 жовтня 2014 указом Президента України, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу. Сьогодні, 08 жовтня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня захисника України. В ході засідання члени оргкомітету обговорили організаційні моменти щодо формату проведення та сценарій святкових заходів. На оргкомітеті була зосереджена увага присутніх на важливості усіх запланованих заходів та необхідності відповідального підходу до виконання покладених обов’язків на причетних до організаційної роботи відділів та служб.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоччина готується до відзначення Дня захисника України.