Георгій Придій взяв участь у засіданні круглого столу

Сьогодні, 10 жовтня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Організація громадських робіт". Метою заходу було опрацювання спільних дій між органами місцевого самоврядування, підприємствами та службою зайнятості в підготовці та проведенні громадських робіт, своєчасному підборі кадрів на робочі місця з числа осіб, які належать до місцевого населення, а також надання оперативної допомоги громадянам. Директор Глибоцької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Лілія Гринчешена повідомила присутнім про стан ринку праці в районі,  надала вичерпну інформацію щодо результатів роботи у звітному періоді 2018 року з питань зайнятості населення. При підведенні підсумків засідання Лілія Гринчешена наголосила, що вирішення проблем безробіття потребує певного часу і лише плідна співпраця всіх учасників соціального партнерства допоможе зберегти злагоду і спокій у суспільстві.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій взяв участь у засіданні круглого столу.