15 лютого працівники Глибоцького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції відділу ДПтС України в Чернівецькій області провели черговий профілактично - виховний захід з неповнолітніми засудженими, що перебувають на обліку в інспекції.

В рамках зустрічі підліткам показали документальний фільм "Почуй мене!", про долю злочинця, який потрапив за грати в 16 років, про його докори сумління та роздуми про майбутнє.

"Побачене змусило задуматись про свій спосіб життя", - ділиться враженнями один з учасників заходу, - "Я зрозумів, що моє життя залежить від моїх вчинків, тому потрібно обдумано обирати власний шлях".

Робота працівників була спрямована на формування у неповнолітніх правослухняної поведінки та попередження скоєння ними повторних злочинів.

Ярослав ДАМАСКІН, начальник кримінально-виконавчої інспекції Глибоцького району Чернівецької області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На Глибочині для неповнолітніх, які перебувають на обліку в КВІ провели черговий профілактично – виховний захід.