Восьмеро осіб було допущено до роботи в одному із товариств з обмеженою відповідальністю у Чернівцях без укладення з ними трудових договорів, оформлених наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівників на роботу.

Факт використання не задекларованої праці встановили головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області.

При здійсненні інспекційного відвідування фахівцями Держпраці закладу з виробництва та надання послуг, у приміщенні перебували працівники, котрі виконували трудові функції, але без належного оформлення трудових відносин.

За використання не задекларованої зайнятості на роботодавця накладено штрафну санкцію у розмірі 893 520 гривень (вісімсот дев’яносто три тисячі п’ятсот двадцять гривень).

Додатково Управління Держпраці у Чернівецькій області повідомляє:

5 вересня Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”. Цим рішенням було  передбачено проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Водночас йшлося про посилення координації органів державної влади в питаннях проведення роз’яснювальної роботи, здійснення заходів щодо виявлення фактів застосування не задекларованої праці.

Упродовж  вересня  2018 року фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області проводили  посилену інформаційно - роз’яснювальну кампанію серед роботодавців Буковини щодо дотримання вимог законодавства про працю та належного оформлення трудових відносин, а також про відповідальність суб’єктів господарювання у разі використання ними не задекларованої зайнятості.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Суб’єкт господарювання допустив до роботи без належного оформлення восьмеро працівників.