На базі Глибоцького району проведено штабне тренування

19 жовтня на базі Глибоцького району проведено штабне навчання з органами управління цивільного захисту Глибоцької ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Чернівецької області на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту під час надзвичайної ситуації, пов’язаної з окремим випадком особливо небезпечного інфекційного захворювання сільськогосподарських тварин (африканська чума свиней)». У заходах взяли участь голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, начальник управління цивільного захисту населення Чернівецької ОДА Олексій Гайдай, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександр Александрюк, начальник відділу організації заходів цивільного захисту Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області Віктор Дяків та керівники спеціалізованих служб району. Основні завдання, які ставили перед учасниками навчання, – відпрацювання злагодженості, послідовності, оперативності у роботі та взаємодії між органами управління та силами цивільного захисту під час проведення заходів із захисту населення, територій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. Під час навчання керівники спеціалізованих служб району доповіли про готовність до виконання своїх завдань за призначенням та взяли участь у відпрацюванні організації і проведення рятувальних та інших невідкладних робіт у ході ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Голова райдержадміністрації Георгій Придій подякував усім структурам за пророблений обсяг роботи, а представникам управління цивільного захисту населення Чернівецької облдержадміністрації – за надану практичну та методичну допомогу.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На базі Глибоцького району проведено штабне тренування .