23 грудня відбудуться вибори до Чагорської об'єднаної територіальної громади

12 жовтня відбулось засідання Центральної виборчої комісії, де розглядалось питання призначення місцевих виборів у об’єднаних територіальних громадах, які прийняли остаточні рішення про створення ОТГ у 2018 році. Відповідно до постанови ЦВК від 12 жовтня 2018 року № 156 призначено перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 23 грудня 2018 року» у Чагорській  територіальній громаді нашого району.
Комісія ЦВК оголосила початок виборчого процесу з 3 листопада 2018 року. Щоб призначити вибори, ЦВК скасовано попереднє рішення щодо необхідності для цього роз’яснень Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя стосовно проведення всеукраїнського та місцевих референдумів в Україні. Після проведення перших місцевих виборів 23 грудня в Чернівецькій області діятиме 33 об’єднаних територіальних громад.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - 23 грудня відбудуться вибори до Чагорської об'єднаної територіальної громади.