17 лютого, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій провів робочу зустріч з в.о. директора Чернівецького обласного центру зайнятості Романом Криганом з питань ефективності залучення безробітних, які перебувають на обліку у центрі зайнятості, до організації оплачуваних громадських робіт під час проведення місячника благоустрою. Також в ході зустрічі обговорили питання щодо ситуації із створенням у районі нових робочих місць.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів робочу зустріч з в.о. директора Чернівецького обласного центру зайнятості Романом Криганом.