Георгій Придій провів розширену нараду

Сьогодні, 26 жовтня, під керівництвом голови райдержадміністрації Георгія Придія проведено розширену нараду, участь у якій взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району та сільські голови. Звертаючись до присутніх Георгій Придій зазначив, що 28 жовтня вся Україна відзначає річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. 74 років тому останній фашист покинув землю нашої Батьківщини. «На превеликий жаль, історія повторюється, українці знову змушені зі зброєю в руках відстоювати незалежність та територіальну цілісність своєї держави» - наголосив Георгій Васильович. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять славних синів України, воїнів Другої світової війни, героїв Небесної сотні і героїв АТО.
На нараді було розглянуто та обговорено наступні питання:

- Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.

-  Про збір податків за 9 місяців 2018 року.

-  Про порядок видачі ІD – карток та реєстрацію місця проживання.

-  Про зміни в законодавстві щодо соціальних виплат.

- Про стан злочинності та правопорядку на території району за 9 місяців 2018 року.

- Про підготовку філії «Глибоцький райавтодор» до осінньо-зимового періоду.

За результатами наради надано ряд доручень.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів розширену нараду.