Георгій Придій провів засідання Комісії з питань захисту прав дитини

26 жовтня, під керівництвом голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний винесено наступні питання:

- Про надання дозволу Глибоцькому районному відділу державної виконавчої служби на передачу на реалізацію нерухомого майна, а саме житлового будинку з належними до нього будівлями та спорудами,

- Про надання дітям статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

- Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини для його тимчасового виїзду за межі України.

- Про встановлення опіки над дітьми-сиротами.

- Про встановлення опіки/піклування над дітьми-сиротами.

За результатами розгляду даних питань були прийняті відповідні рішення.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів засідання Комісії з питань захисту прав дитини.