Шановні жителі Глибоччини!

Дорогі ветерани!

28 жовтня – знаменна в історії України і в житті кожного з нас дата – 74-річниця з Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Сьогодні ми віддаємо данину поваги  тим, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу,  вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи наш район від    нацистських окупантів.

Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на  передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під  скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу.  Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму.  Ми пишаємося вами – своїми істинними героями.

Низький уклін вам! І вічна пам'ять загиблим!

Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Бажаю кожній родині – здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і непохитної віри вирі у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливим.

З Днем Визволення, шановні земляки!

З повагою голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Звернення голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з нагоди Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників .