29 жовтня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій провів засідання організаційного комітету з  підготовки та відзначення в районі 100-річчя Буковинського віча та Дня соціального працівника. В ході засідання членами оргкомітету обговорено план заходів та надано відповідні доручення.

За результатами обговорення вирішено - 2 листопада 2018 року о 12.00 год. в приміщенні Глибоцького районного будинку творчості та дозвілля провести урочистості з нагоди відзначення в районі 100-річчя Буковинського віча та Дня соціального працівника. В закладах культури та освіти будуть проводитись просвітницькі заходи, лекції, уроки, бесіди та інші тематичні заходи, які висвітлюватимуть історичне значення Буковинського народного віча.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій: Відзначення 100-річчя Буковинського народного віча має відбутися на високому рівні.