Буковинське народне віче, яке відбулося 3 листопада 1918 року належить до найвизначніших подій в історії українського населення Буковини. У цей переломний момент багатовікової історії українців краю вирішувалася його державна приналежність, його історична доля.

Сьогодні, 02 листопада, в Глибоцькому районному будинку творчості та дозвілля відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 100-річчя Буковинського народного віча та Дня соціального працівника України. Участь в заходах взяли: голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук, народний депутат України Григорій Тіміш, депутати районної ради, голови об’єднаних територіальних громад та сільських рад району, працівники підприємств, установ, організацій району, громадськість.

З вітальним словом до присутніх звернувся Георгій Придій, який зазначив: «Ми, буковинці різних переконань і національностей, свято дотримуємося ухвал Буковинського народного віче, випробуваних віками славних традицій братерства, дружби, доброзичливості й злагоди у спільному житті і праці всіх народів, які здавна заселяють буковинський край. Тож нехай 3 листопада увійде в історію нашого краю, як свято єдності українського народу, непорушної цілісності України! Будьмо єдиними в наших прагненнях  на шляху розбудови нашої незалежної держави!».

В ході урочистостей ювілейною відзнакою Чернівецької обласної державної адміністрації «100 років Буковинському віче» нагороджено кращих представників району.

Театральну інсценізацію «Глибоччина у вирі Буковинського віча» представили учасники народного аматорського театру «Родина» Черепковецького будинку творчості та дозвілля.

Від нащадків славних буковинців, громади Глибоцького району, покладено квіти вдячності до пам’ятника «Борцям за волю України».

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоччина відзначила 100-річчя Буковинського народного віча та День соціального працівника України.