Працівників соціальної сфери привітали з професійним святом

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери.Встановлення цього професійного свята  –  вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.

З нагоди свята у Глибоцькому районному будинку творчості та дозвілля  відбулися урочистості. Тих, хто завжди готовий прийти на допомогу, розділити чужі турботи та підтримати у нелегкий життєвий період, з професійним святом вітали голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук, народний депутат України Григорій Тіміш, депутати районної ради, голови об’єднаних територіальних громад та сільських рад району.

«Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Щиро дякую вам за сумлінну працю і хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на вашу нелегку, але щасливу долю» - зазначив Георгій Придій.

Кращих працівників галузі нагороджено грамотою районної державної адміністрації та районної ради.

Приємні хвилини відпочинку подарували – зразковий аматорський ансамбль танцю «Суцвіття Глибоччини, який виконав буковинський танець «Голубка», переможець дитячого конкурсу «Глибоцька зіронька» Павло Мокан з піснею «Україно – ти моя надія», вокально-інструментальний ансамбль «Весільний тараф» та народний аматорський фольклорний колектив «Кам’янчанка».

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Працівників соціальної сфери привітали з професійним святом.